KİVANC TATLITUG VE BEREN SAAT FUN SİTESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KİVANC TATLITUG VE BEREN SAAT FUN SİTESİ

sitemizde kıvanç tatlıtuğ ve beren saat ile ilgili herşey ve en önemlisi huzur bulacaksınız

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Selçuk Yöntem

2 posters
YazarMesaj
°вαктєяι°
Admin
°вαктєяι°

Rep Gücü : 10542

Rep Gücü
Rep Puanı Rep Puanı:
Selçuk Yöntem Imgleft800/800Selçuk Yöntem Emptybarbleue  (800/800)
Rep SeviyeSi Rep SeviyeSi:
Selçuk Yöntem Expf2000/2000Selçuk Yöntem Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Selçuk Yöntem Empty
MesajKonu: Selçuk Yöntem   Selçuk Yöntem EmptyÇarş. Mart 25, 2009 2:57 pm

Rolling Eyes Idea nihalin babası adnan bey yani selçuk yöntem ile ilgili herşey bö bölüme :P:P
|ceren|
Yeni üye
Yeni üye
|ceren|

Rep Gücü : 29

Rep Gücü
Rep Puanı Rep Puanı:
Selçuk Yöntem Imgleft0/0Selçuk Yöntem Emptybarbleue  (0/0)
Selçuk Yöntem Expf0/0Selçuk Yöntem Empty_bar_bleue  (0/0)

Selçuk Yöntem Empty
MesajKonu: Geri: Selçuk Yöntem   Selçuk Yöntem EmptyPtsi Haz. 08, 2009 12:49 pm

YASAK AŞKI BİLİRSEM DİZİ BİTER

Star TV'de yayınlanan Mega Magazin programına konuşan Selçuk Yöntem, Kanal D'de yayınlanan ve gelecek sezon da devam edecek olan Aşk-ı Memnu'nun sezon finaline az kaldığını söyledi. Son 3 bölümü çektiklerini belirten Selçuk Yöntem, finalde ne olacağını kendisinin de bilmediğini ve senaryonun son anda ellerine geldiğini ifade etti. Bu arada Yöntem, finali bilmesiyle ilgili esprili bir yanıt vermeyi de ihmal etmedi. Yöntem, sezon sonunda Adnan'ın Bihter ve Behlül arasındaki yasak aşkı öğrenip öğrenmeyeceğiyle ilgili soru üzerine şöyle konuştu:
"Adnan, yasak aşkı öğrenirse dizi biter. Dizi biterse 300 kişi ekmeğinden olur. O yüzden benim haberim olmasa daha iyi olur!"

pressturk

En son |ceren| tarafından Ptsi Haz. 08, 2009 12:54 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
|ceren|
Yeni üye
Yeni üye
|ceren|

Rep Gücü
Rep Puanı Rep Puanı:

Selçuk Yöntem Empty
MesajKonu: Geri: Selçuk Yöntem   Selçuk Yöntem EmptyPtsi Haz. 08, 2009 12:50 pm

alıntıdır

Selçuk Yöntem'in pilotluk aşkı annesine takılmış

Küçükken pilot olan dayısına özenerek pilot olmak isteyen Selçuk Yöntem, annesinin buna izin vermediğini söyledi.
Oyuncu Selçuk Yöntem, Habertürk'te ekrana gelen Airport programında Güntay Şimşek'in konuğu oldu.

Aşk-ı Memnu dizisinde Adnan'ı canlandıran Yöntem, çocukken Hava Harp Okulu'na girmek istediğini belirtti.

"Pilot olmak istedim. Annem izin vermedi, o engelledi" diye konuşan Selçuk Yöntem, annesinin tehlikeli olduğunu düşünerek uçmasını istemediğine değindi.

Okula kayıt olmak için gerekli olan evrakları annesinin vermediğini, işi soğuttuğunu belirten Selçuk Yöntem, 2 yıl sonra ise Ankara Devlet Konservatuarı'na başlayarak tiyatroya adım attığını anlattı.

Yöntem, "Aktör olmadan önce düşünebildiğim tek meslek oydu hoşuma giden ama olmadı. Böylesi daha iyiymiş" ifadelerini kullandı.

Dayısının TSK'da pilot olduğunu (Emekli Tümgeneral) söyleyen Yöntem, kendisine onu örnek aldığını vurguladı.

televizyongazetesi

En son |ceren| tarafından Ptsi Haz. 08, 2009 12:53 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
|ceren|
Yeni üye
Yeni üye
|ceren|

Rep Gücü
Rep Puanı Rep Puanı:

Selçuk Yöntem Empty
MesajKonu: Geri: Selçuk Yöntem   Selçuk Yöntem EmptyPtsi Haz. 08, 2009 12:52 pm

Aktör olmak istiyorsanız eğitim şart

Sık sık tartışılan 'Oyunculukta eğitim şart mı?' tartışmalarına Selçuk Yöntem, bakın ne dedi..
Kanal D'deki 'Aşk-ı Memnu' dizisinde 'Adnan' karakterini oynayan Selçuk Yöntem, atv'de Kenan Işık'ın programına Nebahat Çehre ile birlikte konuk oldu.

Programın sonunda stüdyodaki izleyicilerden gelen soruları yanıtlayan Yöntem, "Oyunculuk için eğitim şart mı?" sorusuna "Eğitim tabi ki olsa çok iyi olur ama oyunculuğun hangi boyutuna baktığınıza bağlı bu. Eğer hedef dizilerde oynamaksa ya da arada bir sinema yapmaksa, evet Türkiye'nin kendine has koşullarıyla bunlar gerçekleşebiliyor. Hayatta biraz şansınız varsa" dedi.

Ancak Selçuk Yöntem'in 'aktör' olmak isteyenlere tavsiyesi mutlaka eğitim almaları yönünde oldu. Yöntem, "Eğer aktör olmayı hedefliyorsanız ve 'Ben bu işin özünden başlayacağım' diyorsanız kesinlikle eğitim şart" diye konuştu.

İzleyicinin "Siz tiyatro eğitimi almamış olsaydınız buralara gelemez miydiniz?" sorusuna da Selçuk Yöntem şu yanıtı verdi:

"Bence gelemezdim. Çünkü ben tiyatrodan buralara sıçradım, geldim. Ama bunlar da farklı şeyler değil, yine aktörlük sözkonusu, oyunculuk sözkonusu ama kanımca gelemezdim. Çünkü kendi konsantrem, çok farklı yerlere götürürdü beni."

Televizyon Gazetesi

Selçuk Yöntem
1 sayfadaki 1 sayfası