KİVANC TATLITUG VE BEREN SAAT FUN SİTESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KİVANC TATLITUG VE BEREN SAAT FUN SİTESİ

sitemizde kıvanç tatlıtuğ ve beren saat ile ilgili herşey ve en önemlisi huzur bulacaksınız

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Nebahat Çehre

2 posters
YazarMesaj
°вαктєяι°
Admin
°вαктєяι°

Rep Gücü : 10542

Rep Gücü
Rep Puanı Rep Puanı:
Nebahat Çehre Imgleft800/800Nebahat Çehre Emptybarbleue  (800/800)
Rep SeviyeSi Rep SeviyeSi:
Nebahat Çehre Expf2000/2000Nebahat Çehre Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Nebahat Çehre Empty
MesajKonu: Nebahat Çehre   Nebahat Çehre EmptyÇarş. Mart 25, 2009 2:51 pm

Kötü kadın firdevs yani nebahat çehre ile ilgili herşey bö bölüme canlarımm
|ceren|
Yeni üye
Yeni üye
|ceren|

Rep Gücü : 29

Rep Gücü
Rep Puanı Rep Puanı:
Nebahat Çehre Imgleft0/0Nebahat Çehre Emptybarbleue  (0/0)
Rep SeviyeSi Rep SeviyeSi:
Nebahat Çehre Expf0/0Nebahat Çehre Empty_bar_bleue  (0/0)

Nebahat Çehre Empty
MesajKonu: Geri: Nebahat Çehre   Nebahat Çehre EmptyPtsi Haz. 08, 2009 12:57 pm

alıntı

Yılmaz Güney'in sorulması artık rahatsız ediyor

Güney'in ilk eşi olan Nebahat Çehre, her röportajında Yılmaz Güney'in sorulmasından rahatsızlık duyuyor.
Nebahat Çehre, Kenan Işık'ın atv'deki 'Dünya Bir Oyun Sahnesi' programına, Aşk-ı Memnu'da birlikte oynadıları Selçuk Yöntem ile konuk oldu.

Işık'ın kendisine Yılmaz Güney ile ilgili bir soru yönelttikten sonra "Bunlar özel sorular ama kusura bakmayın. Çünkü herkese malolmuş, çok büyük bir sinemacı neticede Yılmaz Güney" sözleri üzerine Çehre, şöyle konuştu:

"Böyle sorularla karşılaşmam beni rahatsız etmiyor aslında. Çok da doğru bir şey. Yılmaz Güney, sinemaya çok başka bir şey getirdi. Çok hakediyor bu görüşmeleri, konuşmaları, soruları."

Nebahat Çehre, bu tür sorulara muhatap olmasının nedenini anlayışla karşılasa da bir süre sonra farklı bir algı oluşabileceği düşüncesiyle çekindiğini de ifade etti ve "Çekilen şeyler başka yöne doğru gitmeye başladı, benimle her röportajda Yılmaz Güney'in anılması. Tabi ben de onun ilk eşiydim. Çok da doğaldı bu sorular ama beni artık rahatsız etmeye başladı. Yani sanki ben kullanıyor oluyorum Yılmaz Güney'i. Ben sanki onun şöhretinden faydalanıyor oluyorum" diye konuştu.

Televizyon Gazetesi

Nebahat Çehre
1 sayfadaki 1 sayfası