KİVANC TATLITUG VE BEREN SAAT FUN SİTESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KİVANC TATLITUG VE BEREN SAAT FUN SİTESİ

sitemizde kıvanç tatlıtuğ ve beren saat ile ilgili herşey ve en önemlisi huzur bulacaksınız

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

cansuu dere :)))

YazarMesaj
şehadet
Moderatör
Moderatör
şehadet

Rep Gücü : 207

cansuu dere :))) Empty
MesajKonu: cansuu dere :)))   cansuu dere :))) EmptyPaz Haz. 21, 2009 12:19 pm

Adı Soyadı: Cansu DERE
Doğum Tarihi:14-10-1980
Doğum Yeri: Ankara
Eğitim : İstanbul Üniversitesi Arkeoloji Bölümü 3. sınıf öğrenci

Manken, sunucu, oyuncu.

Ailesi Yunanistan göçmenidir. İlk ve orta ögrenimini İzmir'de tamamladı. 2000 yılında Kanal D Miss Turkey Güzellik Yarışması'nda Türkiye 3. güzeli seçildi ve o yıldan itibaren profesyonel mankenlik yapıyor.

Öğrenimine İstanbul Üniversitesi Arkeoloji Bölümü 3. sınıf öğrenci olarak devam etmektedir. Hakan Yıldırım, Cengiz Abazoğlu, Ümit Ünal, Evrim Timur, Arzu Kaprol, Bahar Korçan gibi Türkiye'nin en önemli moda tasarımcılarının defilelerinde yer aldı.

ITKIB'nin tüm yurtdışı organizasyonlarında Türkiye'yi temsil eden Cansu Dere, 2002-2003 yıllarında Paris'de çeşitli defilelere katıldı ve birçok önemli fotoğrafçıyla çalışmalar gerçekleştirdi. 2006 yılı itibariyle "Sıla" isimli dizide rol aldı. Ayrıca Kenan İmirzalıoğlu'yla birlikte Son Osmanlı Yandım Ali adlı sinema filmini çekmiştir. Filmi 1 milyonun üstünde seyirci izledi.

Sunuculuk Deneyimi:
2005 N- Moda program sunuculuğu : NTV
2004 Life Style Moda program sunuculuğu ve editörlüğü: NTV
2004 Türkiye'nin Yıldızları program sunuculuğu: Show TV
2000-2001 Kanal D'de Çocuk ve Müzik programlarında sunuculuk

Oynadığı Diziler:
Sıla
Güz Yangını
Metro Palas
Alacakaranlık

Oynadığı Sinema Filmleri:
Kabuslar Evi Takip